Podziękowania dyrektora 63. Rajdu Wisły

Organizacja rajdu samochodowego, to niełatwe przedsięwzięcie wymagające pogodzenia wielu czynników i zaangażowania wielu życzliwych, pracowitych ludzi. Rajd nie mógłby się odbyć bez przychylności lokalnych władz i mieszkańców. Do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu 63. Rajdu Wisły swoje podziękowania kieruje Andrzej Szkuta – dyrektor zawodów.

Tegoroczny Rajd Wisły stanowił dla nas wszystkich ogromne wyzwanie. Wszystkim sędziom i każdemu z osobna serdecznie dziękuję za poświęcenie i wytrwałość pomimo trudności wynikających z bardzo niedogodnych warunków atmosferycznych. Jesteście niezastąpieni.

Doceniam to, zwłaszcza, że rajd niczym łańcuch spojonych ogniw nieprzerwany, może przynieść efekty wspólnego wysiłku. Z pewnością 63.Rajd Wisły stanowi nasz kolejny sukces organizacyjny, za co bardzo dziękuję tym, którzy mają w nim swój choćby najmniejszy udział.

Nie mogę w tym podziękowaniu pominąć uczestników, dzięki którym i dla których angażujemy się w organizację rajdu. Dziękuję wszystkim zawodnikom za godną postawę, wspaniałą rywalizację, odwagę i rozwagę, bo jazda w płynącym drogami potoku nie należy do łatwych. Gratuluję sukcesów i osiągnięcia celu, czyli przyjazdu na metę.

Rajd Wisły od początku swego istnienia, tak jak sugeruje nazwa „kręci” się w jej okolicach. Beskid Śląski i Żywiecki znany jest z pięknych krajobrazów. Nam rajdowcom kojarzy się z bardzo wymagającymi trasami, a nie moglibyśmy tam być bez gościnności gospodarzy, czyli władz samorządowych i mieszkańców gmin. Jestem wdzięczny władzom gmin, miast i starostw za przychylność i poparcie, mieszkańcom okolic dziękuję za wyrozumiałość.

Andrzej Szkuta, dyrektor 63. Rajdu Wisły

Partnerzy